Elite Club Travel Polska Wyjazdy Motywacyjne
Polski English
slideshow stamp

Artykuły

Wyjazdy integracyjne

Uczestnicy rozwijają swoje zdolności interpersonalne, uczą się współdziałania w grupie oraz podstawowych zasad skutecznej komunikacji, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy/zespołu. Wyjazdy integracyjne zacieśniają relacje pomiędzy pracownikami, pozytywnie wpływając na ich zaangażowanie oraz efektywność pracy. Są też świetnym sposobem na zintegrowanie nowych pracowników z działającym już zespołem.

Aby dopasować wyjazd integracyjny do potrzeb Państwa firmy, prosimy o kontakt.

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne stanowią jedną z form dodatkowego wynagrodzenia pracowników za ich starania oraz zachętę do dalszej efektywnej pracy. Podobnie jak inne rodzaje incentive travel, budują więź między pracownikiem i firmą, a dodatkowo korzystnie wpływają na samoocenę pracownika, motywując go do większej aktywności.

Aby dopasować wyjazd motywacyjny do potrzeb Państwa firmy, prosimy o kontakt.

Incentive Travel

Są to nie tylko wyjazdy integracyjne i motywacyjne, ale szereg innych rodzajów wyjazdów grupowych przygotowanych z myślą o firmach. Uzupełnione bogatą ofertą turystyczną, incentive travel mogą zawierać elementy szkolenia, np. językowego, lub wprowadzającego nowych pracowników w specyfikę firmy.

Aby dopasować wyjazd incentive travel do potrzeb Państwa firmy, prosimy o kontakt.