Elite Club Travel Polska Wyjazdy Motywacyjne
Polski English

PARTNERZY

Webprovider Teacher's One Makowscy fotografia

slideshow stamp

Przykładowe propozycje

Polinezja Francuska w wersji de luxe (pdf)

obrazek obrazek obrazek

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Polinezji Francuskiej. Program ten został opracowany przede wszystkim z myślą o umożliwieniu poznania tej perły Pacyfiku z perspektywy kilku wysp archipelagu Towarzystwa, w tym najbardziej popularnej Bora Bora. Zaproponowana forma pobytu pozwala pogodzić chęć zwiedzania z potrzebą leniwego wypoczynku na rajskich plażach o wyjątkowo aksamitnym, białym piasku. ZAPRASZAMY!!!

Sumatrzańska Dżungla (pdf)

obrazek obrazek obrazek

Wyjazd do indonezyjskiej dżungli zapewnia niezapomniane wrażenia przede wszystkim tym, którzy poszukują nietypowej formy podróżowania. Brak popularnego all inclusive i eksluzywnego zakwaterowania rekompensowany jest przez wyjątkowy klimat dzikiej dżungli i obcowanie z dzikimi zwierzętami. Trekking na słoniach, spływ po rzece i inne atrakcje dostarczą niezapomnianych doznań nawet najbardziej wymagającym. ZAPRASZAMY!!!

Indonezyjska Wyspa Bali (pdf)

obrazek obrazek obrazek

Oferta wyjazdu na wyspę Bali zawiera w sobie propozycję zakwaterowania w hotelu all inclusive według własnych preferencji oraz możliwość skorzystania z jednodniowych wycieczek wliczonych w cenę pobytu. Jest to idealny pomysł dla tych, którzy oprócz wylegiwania się na plaży chcą w nieuciążliwy sposób poznać okolicę. Oszałamiające balijskie krajobrazy oraz fascynująca kultura tworzą idealne miejsce do wypoczynku. ZAPRASZAMY!!!

Egipska Sahara (pdf)

obrazek obrazek obrazek

"Pierwsza przygoda z Saharą" jest programem przygotowanym z myslą o amatorach pragnących poznać niepowtarzalną mistykę i atmosferę panującą na dzikiej pustyni. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego zwiedzania Egiptu. Program tej ciekawej, kilkudniowej wyprawy prowadzi do najpiękniejszych miejsc Pustyni Zachodniej między oazami Baharija i Farafra. Trasa przejazdu prowadzi przez Pustynię Czarną, Pustynię Kryształową, Białą Pustynię Wschodnią i Zachodnią oraz Pustynię Aqabat. Dla bardziej wymagających organizujemy profesjonalne eskapady na zapytanie. ZAPASZAMY!!!