Elite Club Travel Polska Wyjazdy Motywacyjne
Polski English

PARTNERZY

Webprovider Teacher's One Makowscy fotografia

slideshow stamp

Wyjazdy szyte na miarę

Tailor-made tours

Tailor-made tours - wyjazdy "szyte na miarę" - to wyjazdy indywidualne lub w niewielkich grupach dla osób chcących poznać dany zakątek świata według swojego planu, bez konieczności zwiedzania w grupie i pośpiechu. Tailor-made tours pozwalają na uniknięcie sztampowych programów i dostosowanie programów zwiedzania do indywidualnych zainteresowań. Organizujemy wyjazdy w dowolnym rejonie świata. Rezerwujemy przelot, hotele, transfery, pilotów i przewodników lokalnych wyłącznie do Państwa dyspozycji. Tailor-made tours pozwalają na spełnienie indywidualnych oczekiwań i znacznie ciekawsze zaprezentowanie danego miejsca, niż w przypadku wyjazdów grupowych.

VIP travel

VIP travel to wyjazdy dla osób, które chcą uniknąć masowych wycieczek i oczekują wysokiego standardu już od momentu obsługi w biurze. VIP travel pozwalają na dostosowanie długości pobytu do indywidualnych potrzeb, zaplanowanie programu wyjazdu w zależności od prywatnych zainteresowań, wybranie nieprzeciętnych i ponadstandardowych hoteli, zorganizowanie indywidualnych transferów, opieki, ubezpieczenia i wszelkich innych usług turystycznych na odpowiednio wysokim poziomie z zastosowaniem tzw. VIP treatment.

VIP travel dzięki zastosowaniu VIP treatment pozwalają sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom. W przypadku wyjazdów zakupionych u nas w biurze, można otrzymać dodatkowe świadczenia w postaci np. indywidualnych transferów, specjalnego serwisu hotelowego i gastronomicznego, przejazdów limuzynami itp. VIP travel - wyjazdy na indywidualne zamówienia - zyskują coraz większą popularność wśród osób ceniących sobie oryginalność i wysoki standard.

Adventure travel

Podniesienie poziomu adrenaliny i niezapomniane atrakcje - zapewnione!

Niezależnie od tego czy będzie to:

  • safari po afrykańskich bezdrożach w poszukiwaniu " big five ",
  • wyprawa na islandzkie lodowce, 
  • rejsy po oceanie, w czasie których można podziwiać wieloryby i orki,
  • jazda skuterami śnieżnymi w okolicach koła podbiegunowego,
  • skakanie ze spadochronem,
  • nurkowanie w Zatoce Meksykańskiej lub Egipcie,
  • trekking na słoniach w Tajlandii,
  • rafting w górskich rzekach Turcji,
  • jazda zaprzęgiem husky w Laponii...,

Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i pełną, profesjonalną organizację wyjazdu.

Podróże poślubne

Dla nowożeńców skupionych na organizacji ślubu i wesela, przygotujemy najbardziej wyszukaną i niezwykłą podróż poślubną.
Zależnie od wybranego miejsca oferujemy pobyty oparte na przelotach czarterowych, samolotami rejsowymi czy też z dojazdem własnym.

W przypadku wycieczek czarterowych nasze biuro współpracuje z touroperatorami posiadającymi kompleksową ofertę bądź specjalizującymi się w danym kierunku. Pomagamy w wybraniu odpowiedniego miejsca i hotelu w zależności od preferowanego miejsca wypoczynku.

W ramach oferty Elite Club, na nowożeńców czekają pięciogwiazdkowe kurorty all inclusive, romantyczne pensjonaty w zacisznych miejscach, oraz niezwykłe wrażenia podczas wycieczek objazdowych i zwiedzania ciekawych miejsc.
Kupując podróż poślubną w Elite Club można liczyć na rabaty, specjalne pakiety dla nowożeńców i szereg usług dodatkowych.
Podróż poślubna z Elite Club to gwarancja spokoju i niezapomnianych wrażeń.

SPA

Wyjazdy do SPA stają się coraz bardziej modne. Dużą popularnością cieszą się farmy piękności oferujące zabiegi spa-wellness i relaks w ekskluzywnych warunkach. Przygotowujemy różne propozycje, zależnie od tego czy chcą Państwo wyjechać tylko na weekend, czy też na dłuższy pobyt w Polsce i za granicą.

Wyjazdy na wyprzedaże

Wyjazdy na wyprzedaże prestiżowych projektantów mody - zorganizujemy przelot, zakwaterowanie, transfery na zakupy w Mediolanie, Paryżu, Londynie czy Nowym Yorku.

Na życzenie zapewnimy też asystę lokalnego pilota, który będzie towarzyszył naszym klientom, ułatwiając poruszanie się wśród niezliczonej ilości sklepów i butików.

Dla zainteresowanych najnowszymi trendami mody, przygotujemy wyjazdy na pokazy organizowane przez słynnych projektantów i znane domy mody.